פחחות וצבע אצל אלעד שירותי רכב

"אלעד שירותי רכב" הינו מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה עם למעלה מ-50icon-3 שנות ניסיון! אנו מעמידים לרשותם צוות מנוסה ואיכותי שיבצעו את עבודת הפחחות תוך שימוש בציוד מתקדם ברמה הגבוהה ביותר.

שירותי פחחות וצבע מתקדמים

  • תנאים אטרקטיביים למבוטחי כל חברות הביטוח בתנאים זהים למוסכי הסדר.
  • ביטול השתתות עצמית / הנחות בהשתתפות העצמית.
  • רכב חלופי ללא תשלום מהיום הראשון (ללא תלות בפוליסת הביטוח שברשותך).
  • שירותי איסוף / גרירת הרכב מבית הלקוח.
  • אדיבות, אמינות ומקצועיות ללא פשרות!

אנו מתחייבים לתוצאה מושלמת תוך שמירה על רמת גימור גבוהה בכל פעם מחדש!

אנו יודעים כמה הרכב שלכם יקר לכם ולכן עושים את מרב המאמצים לספק ללקוחותינו שירות מהיר ככל הניתן ולספק להם תנאים מצוינים בזמן שהרכב נמצא בתהליך התיקון במוסך…

רכב תקין במספר שלבים פשוטים

1. הצעת מחיר משתלמת
השלב הראשון הוא לספק לכם הצעת מחיר, אנו מזמינים אתכם לבקר במוסך שלנו על מנת שנוכל להתרשם מהרכב ולתת הצעת מחיר אטרקטיבית על המקום. לצורך שיפור השירות אנו מציעים לכם ליהנות גם משירות "הצעת מחיר בקליק" באמצעותו תקבלו הצעה משתלמת מבלי לצאת מהבית. במידה והצעת המחיר נראית לכם נתקדם ונתאם תאריך בו תביאו את רכבכם לקבלת טיפול מהצוות המסור של החברה.

2. הכנסת הרכב לטיפול
בהתאם לצורך נספק מענה מקצועי ונעביר את הרכב בשלבי התהליך השונים עד לקבלת מוצר מוגמר באיכות הגבוהה ביותר. אנו דואגים לבצע עבודה איכותית תוך שמירה על נהלי עבודה מסודרים המאפשרים לנו לספק תוצאה מושלמת כל פעם מחדש. כחלק מהשירות הרחב שאנו מספקים ללקוחותינו תוכלו ליהנות משירותי איסוף או רכב חלופי במידת הצורך, שאלו את נציגנו למידע נוסף בנושא.

3. ליהנות מרכב תקין
עבור רובנו הרכב מהווה כלי שימושי במיוחד ואין ספק כי זה רגע כיף לדעת שטיפול הרכב מאחוריכם ואפשר פשוט לסובב את המפתח וליהנות מרכב תקין. אולי זה זמן טוב לקפוץ לשטיפת הרכבים הקרובה ו"לפנק" את הרכב לכבוד המראה החדש…

טעימה של עבודות שלנו: