ספריי צבע לרכב

ספריי צבע לרכב

* המוסך אינו מוכר או משווק ספריי צבע לרכב

מה אם היית יכול לבצע תיקוני צבע קטנים, למכונית שלך בעצמך? שריטה חדשה שהשאירה לך עגלה בחניון של הסופר, כתמי גוון משונים שצצו על גג הרכב שחנה בשמש או מתחת לעץ הנדיב בפרות עסיסיים.ילדים יצירתיים עם ספריי, השאירו חותמם על הרכב החדש שלך וגם על הכיס… ספרי צביעת רכב, הופכת את צביעת הרכב לזמינה, קלה וזולה. כל אחד ואחת יכולים לסדר קצת פה ושם שיראה "כמו חדש". צביעה חלקה באיכות מקצועית, בגוון המקורי של הרכב, על הפח או פלסטיק, בלי חדר צבע ובלי ציוד מיוחד. למקצה שיפורים קטן בדרך למכירת הרכב במחיר טוב יותר, או למניעת חלודה על שריטה טרייה. ההרגשה הטובה שרכב נאה משאיר לבעליו או הפתעה נחמדה לבת זוגתו… בהחלט מצדיקה את המאמץ.

איך זה עובד?

קיימות מספר חברות בארץ המספקות את שירות הכנת הספריי. מכונה מערבבת את הצבעי היסוד, בהתאמה גוון הרכב המקורי. הצבע המופק מוכנס למיכל הרסס, ומוחדר גז בלתי מזיק, הנדרש להתזה. תיקוני צבע קוסמטיים הינם פעולה קלה למדי לכל אחד ואחת ומלווה במספר שלבים:

  • ניקוי – ניקוי יסודי של המשטח לטיפול, אבק לכלוך שומנים, הכל ויסודי בדטרגנטים וליבש היטב.
  • התזה – להתיז בזהירות על האזור הפגוע, ממרחק של כ 20 – 30 ס"מ. כ 3 שכבות, בהמתנה של כמספר דקות ביניהן. עד שנעלמת השריטה או הכתם.
  • התזת צבע מטאלי (אם נדרש) – לנער היטב ולהתיז את הלכה כ 3 שכבות בדומה להתזת צבע רגילה. עם ספריי לצביעת רכבים, ניתן לבצע תיקוני צבע קלים, בהתאמה מלאה לגוון הרכב המקורי.

על פח או מגן פלסטיק, פעולת הצביעה הינה קלה ומתאימה לכל אחד ואחת, אין צורך בניסיון קודם וידיים טכניות. רכב תקוע במוסך והכסף הטוב שנשפך שם, נחסכים באחת עם ספרי צבע לרכב.

התמיכה הטכנית והעצות הטובות שמקבלים מהצוות המסייע, מסירים את החשש לנזק לרכב. בלי מדללים ושכבת בסיס, קומפרסור, בגדים וכלים מלוכלכים, חצי שעה, שעה עבודה והופלה…הרכב "כמו חדש".

מוזמנים לבקר אצלנו לכל בעיה של פחחות וצבע לרכב ולקבל הצעת מחיר תחרותית תוך 5 דקות.

* המוסך אינו מוכר או משווק ספריי צבע לרכב

שיחה עם אחד מנציגי המוסך