פחחות רכב

פחחות רכב

כשאתם זקוקים לשירותי פחחות לרכב מכל סיבה שהיא צריך לזכור כי פחחות רכב איננה רק עבודת קוסמטיקה ושחזור המראה המקורי של הרכב שנפגע מתאונה או כל סיבה אחת. פחחות רכב בסופו של דבר אחראית על החזרה של הרכב לנסיעה תקינה ובטוחה על הכביש.

במקרים רבים בעלי רכב מחשיבים תאונות כ"תאונות קלות" בלבד ולא מבינים את הסכנות העלולות להיגרם כתוצאה מפיגה באחת מצלעות השלדה של הרכב אשר במקרים מסוימים יכול לגרום לנזק כבד ולסכנה ממשית במידה ולא יתוקן במהירות האפשרית. במוסך אלעד שירותי רכב תבוצע בדיקה מדוקדקת של הרכב לאחר תאונה וטיפול בכל בעיות הפחחות, עם דגש על אלו אשר קשורות לבטיחות הרכב ונוסעיו.

מוסך "אלעד וגיא פחחות וצבע" הוא מוסך מורשה אשר עובד עם חלקים וחלפים מקוריים או מורשים בלבד ומיומן בהחזרת מראה הרכב לצורתו המקורית. גם לאחר תאונות קשות. אנו מחזיקים את כל הציוד הנדרש על פי תקן היצרן.

מאחורינו שנים של ניסיון וצוות מיומן ומקצועי, מעבר לעבודות פחחות רגילות אנו מתמחים בביצוע עבודות פחחות וצבע לרכב, עבודות צבע מיוחדות ושיפורים לרכב. אנו מזמינים אותכם לסייר באתר ולהתרשם ממגוון העבודות המיוחדות שביצענו ברכבים שונים.

אנחנו מציעים לכם שירות חדש ומיוחד: צלמו את נזקי הפח ברכביכם ושלחו אלינו לקבלת הצעת מחיר דרך הטלפון.